Klinika Stomatologiczna

5 ocen
Karolina Rakowska
22 wrzesień 2022 11:55
Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Każdy pacjent traktowany bardzo indywidualnie, lekarze doświadczeni. Polecam z całego serca.
pokaż więcej...
Milena Wiśniewska
31 sierpień 2022 10:46
Mój paniczny strach wynikający z doświadczenia u innych "specjalistów" zniknął po wizycie u Pana doktora. Jestem mega zadowolona. Zero bólu. Szybciutko i sprawnie. Z czystym sercem polecam!
pokaż więcej...
Anonim Anonim
26 sierpień 2022 11:44
Zęba(koronkę )wstawiałam w grudniu w lipcu zaczą sie ruszac i w sierpniu całkowicie wypadł ,pani dr. A.nie dość że wkleiła mi go krzywo to jeszcze tak spiłowała ze koronka była nie biała tylko juz.metalow a zgryz opierała sie tylko na koronce bo juz wiecej nie mogła spiłowac s

,stwierdziała ze zeby mi sie orzesuneły
pokaż więcej...
Dawid Woźniak
18 sierpień 2022 15:43
Mam przyjemność być pacjentem kliniki i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to najlepsze placówka w jakie leczyłem zęby.

Pełen Profesjonalizm na każdym kroku, najnowsze technologie, przystępne ceny i świetna obsługa.
pokaż więcej...
Magda Skolmowska
18 sierpień 2022 15:39
Korzystamy z kliniki całą rodziną. Zespół kliniki jest fantastyczny, na czele z Panem Doktorem. Tutaj stawia się na ratowanie i leczenie zębów. Wszystko z najwyższym profesjonalizmem. Zawsze wiem, jaki zabieg będzie przeprowadzany, dlaczego, jakie są alternatywy, otrzymuję odpowiedz na każde pytanie. Ceny za usługi są adekwatne i rynkowe. Wizyty u stomatologa stały się przyjemne, wiem, że jestem w najlepszych rękach :)
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Додайте думку про Klinika Stomatologiczna

Ваша думка:
Пам’ятайте, що ваша думка відповідає нормам і якомога більш істотна – ми хочемо, щоб наші користувачі мали змогу – також завдяки вашому запису – дізнатися якомога більше про роботу в компанії Klinika Stomatologiczna
reCAPTCHA
Повідомити відгук
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości