HSS WORK SP.ZO.O.

5 ocen
Patrycja Hutna
17 październik 2022 18:54
Bardzo zaniżane wypłaty, nierówne nawet najniższej krajowej netto.

Praca tylko i wyłącznie wtedy gdy jest zapotrzebowanie na produkcji, bardzo częste dni wolne…

Przychodzisz na produkcje i dowiadujesz się że nie ma cie dziś w grafiku…

Zdarzało się że w ciągu miesiąca były 4-10dni pracujących.

Dwa lata w tej agencji na umowę zlecenie.

Nie polecam tej agencji pracy.
pokaż więcej...
K0nfig exe
10 październik 2022 12:41
Szczerze ? Ta firma to jest jakaś śmieszna instytucja ,zarabiania kasy na pracownikach,wypłaty o wiele mniejsze niz na umowie ,mimo pitu 0, gdy się do nich dzwoni ,oczywiste jest to że nikt nie odbiera ,nie polecam.
pokaż więcej...
Aleks
30 wrzesień 2022 16:29
Nie polecam tej kontory.. umowa przygotowuję się tydzień, do pracy wysyłają bez umowy i bez szczegółów o karę.. nie wyplacą przepracowanych godzin... Oszustów zgłoszam do prokuratury.. opowiadać potrafią o ofertach, no de facto - dziadostwo.. bez przerw nawet jak w przypadku dpd pod Strykowem
pokaż więcej...
Leon Leon
02 czerwiec 2022 14:07
Nie polecam. Kwoty podawane przez agencje mijają się z prawdą. Finalnie zarobki są znacząco niższe.
pokaż więcej...
Jarosław Dziengelewski
12 maj 2022 20:06
W klauzuli informacyjnej bardzo nie korzystne warunki (czytajcie je dokładnie). W razie zrezygnowania z pracy w ciągu pierwszych kilku dni nie wypłacą wam pensji i poniesiecie jeszcze dodatkowa kare pieniężną za odzież roboczą, mowa oczywiście o umowie zleceniu.Szkoda że o tym nie wspominają wcześniej i dowiaduje się dopiero człowiek czytając klauzulę.

Nie każdy wie czy dana praca mu się spodoba, pracując pierwsze kilka dni i rezygnując okaże się ze pracowaliście za darmo.O takich rzeczach mówi się wcześniej, nie potrzebnie czlowiek przyjeżdża i traci czas na to zeby sie dowiedzieć że nie warto zacząć pracy i podejmować ryzyka że będzie się pracować za darmo na przez kilka dni gdyby nie dało się rady.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Додайте думку про HSS WORK SP.ZO.O.

Ваша думка:
Пам’ятайте, що ваша думка відповідає нормам і якомога більш істотна – ми хочемо, щоб наші користувачі мали змогу – також завдяки вашому запису – дізнатися якомога більше про роботу в компанії HSS WORK SP.ZO.O.
reCAPTCHA
Повідомити відгук
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości